VLOG: sielanka w winnicy na Sycylii!

Tam gdzie siesta to nie grzech, nie przywilej, a kluczowy element życia codziennego… Tam gdzie przyroda rozpieszcza na każdym kroku i gdzie trwa wieczna sielanka. To Sycylia! Wyspa, która potrafi oczarować i nie dać o sobie zapomnieć.

Jednym z miejsc, w których doświadczyć Sycylii można całym sobą, jest lokalna, stara winnica. Na wyspie jest ich sporo. My upatrzyliśmy sobie jedną, niezwykłą, należącą do prawdziwych Sycylijczyków, którzy przed Twoim przyjazdem wstaną rano, by przygotować świeżą ricottę i inne miejscowe specjały. Posiadłość z historią, zwierzętami, przepełniona sycylijskimi zapachami, już od bramy głównej zapraszająca do odpoczynku pod drzewem cytryny. (Gościu, usiądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!). A my Was zapraszamy do rozgoszczenia się przed ekranem i obejrzenia tej wspaniałej winnicy, upraw winorośli i posłuchania o tym, jak na Sycylii robi się wino (mają na to fajne triki!).

A po vlogu koniecznie jeszcze przeczytajcie naszą opowieść o tej winnicy i zobaczcie zdjęcia miejscowych zwierzaków, wyśmienitej kuchni sycylijskiej i roślinności!


Udostępnij na:

Zostaw komentarz


Gość
Paulina
3 months 8 days ago

Bardzo proszę o podanie dokładniejszych namiarów na to miejsce :)

Gość
Aleksandra
9 months 21 days ago

Sycylia jest obowiązkowo na mojej liście podróżniczej, kryje tyle pięknych miejsc , ze nie mam pojęcia kiedy mi się uda to wszystko zobaczyć:)

 

Facebook