Kurtyna na drzwi


W trakcie wykańczania pomieszczeń w domu lub po prostu przeprowadzania generalnego remontu jednego pomieszczenia warto zadbać o zachowanie porządku, aby nie uległy zniszczeniu wartościowe meble ani inne elementy. W tym celu doskonale sprawdza się kurtyna pcv na drzwi, gdyż z powodzeniem zastąpi tradycyjne skrzydło drzwiowe. Do wyboru są różne modele kurtyn, składające się z kilku pasów bądź całościowe, przymocowane na stelażu. Miękka wersja produktu jest oczywiście mniej trwała i odporna na uszkodzenia, dlatego większość klientów decyduje się na model, który cechuje gruby i sztywny materiał.

Zastosowanie kurtyn w przemyśle

Kurtyna paskowa znajdzie zastosowanie także w wielu przedsiębiorstwach, gdyż pomoże oddzielić stanowiska pracy i zachować wszelkie zasady higieny. Wiele modeli jest przesuwanych, co znacząco ułatwia szybkie przemieszczanie się po lokalu. Kurtyna pcv na drzwi to idealne rozwiązanie dla warsztatu samochodowego, spawalniczego oraz stolarni, gdyż skutecznie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się kurzu, pyłków i kropel farb bądź lakierów. Spora część osób wykorzystuje kurtyny w dość nietypowy sposób, na przykład jako osłonę budy czy też kojca dla psa. Dobrze przymocowana kurtyna zapobiegnie nadmiernemu wychłodzeniu oraz uchroni przed wiatrem, deszczem bądź śniegiem, umożliwiając przy tym swobodne poruszanie się zwierzęcia po terytorium.

Kurtyny w różnych rozmiarach dostępne są w marketach budowlanych oraz sklepach internetowych. Tańszym rozwiązaniem jest zakupienie używanego produktu na platformie sprzedażowej. Kurtyna pcv na drzwi znajdzie zastosowanie również w domowym garażu, aby oddzielić pomieszczenia. Cena produktu jest uzależniona od wielu czynników, jednak najczęściej mieści się w przedziale od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wpływ na cenę ma przede wszystkim rozmiar produktu, wybrany producent oraz model. Gdy kurtyna na drzwi ma zostać zamontowana w przetwórstwie spożywczym montaż dobrze jest zlecić profesjonalistom. Produkt posiada oczywiście gwarancję na wypadek uszkodzenia.

Dobierz najlepszą kurtynę na: https://ekranypcv.pl/